Rozkład jazdy PKS w Staszowie Sp. z o.o. na trasie Staszów - Warszawa
- Staszów - Chańcza - Raków - Zalesie - Łagów - Nowa Słupia - Rudki - Pawłów - Starachowice - Mirzec - Radom - Białobrzegi - Grójec - Warszawa
- Staszów - Mostki - Bogoria - Iwaniska - Opatów - Ostrowiec Świętokrzyski - Kunów - Iłża - Radom - Białobrzegi - Grójec - Warszawa