Rozkład jazdy PKS w Starogardzie Gdańskim na trasie Owidz - Bytonia
- Owidz - Starogard Gdański - Rokocin - Sucumin - Karolewo - Miradowo - Zblewo - Bytonia
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies