Rozkład jazdy PKS w Starogardzie Gdańskim na trasie Kościerzyna - Trzebuń
- Kościerzyna - Garczyn - Łubiana - Korne - Lipusz - Bałachy - Lipuska Huta - Wyrówno - Kalisz - Parowa - Dziemiany - Piechowice - Dziemiany - Raduń - Dziemiany - Trzebuń
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies