Rozkład jazdy PKS w Starogardzie Gdańskim na trasie Kościerzyna - Garczyn
- Kościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Zielenin - Będomin - Nowy Barkoczyn - Stary Barkoczyn - Sobącz - Małe Liniewo - Liniewo - Orle - Garczyn
- Kościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Zielenin - Będomin - Nowy Barkoczyn - Stary Barkoczyn - Sobącz - Małe Liniewo - Liniewo - Orle - Chrztowo - Orle - Garczyn
- Kościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Zielenin - Będomin - Lubań - Nowy Barkoczyn - Stary Barkoczyn - Sobącz - Małe Liniewo - Liniewo - Orle - Chrztowo - Orle - Garczyn
- Kościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Zielenin - Będomin - Lubań - Zielona Wieś - Nowa Karczma - Zimne Zdroje - Lubieszynek - Lubieszyn - Liniewo - Orle - Chrztowo - Orle - Garczyn
- Kościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Zielenin - Będomin - Lubań - Zielona Wieś - Nowa Karczma - Zimne Zdroje - Lubieszynek - Lubieszyn - Liniewo - Orle - Garczyn
- Kościerzyna - Nowy Klincz - Mały Klincz - Zielenin - Będomin - Lubań - Nowy Barkoczyn - Stary Barkoczyn - Sobącz - Małe Liniewo - Liniewo - Orle - Garczyn