Rozkład jazdy PKS w Starogardzie Gdańskim na trasie Chwarzno - Kościerzyna
- Chwarzno - Stara Kiszewa - Wilcze Błota Kościerskie - Stare Polaszki - Nowe Polaszki - Nowa Kiszewa - Dębogóry - Niedamowo - Dębogóry - Wielki Klincz - Mały Klincz - Nowy Klincz - Kościerzyna