Rozkład jazdy PKS w Stalowej Woli S.A. na trasie Zarzecze - Stalowa Wola
- Zarzecze - Huta Deręgowska - Wólka Tanewska - Zarzecze - Nisko - Stalowa Wola
- Zarzecze - Krzaki - Kłyżów - Studzieniec - Kłyżów - Krzaki - Kłyżów - Pysznica - Kłyżów - Stalowa Wola