Rozkład jazdy PKS w Stalowej Woli S.A. na trasie Stalowa Wola - Zdziechowice Pierwsze
- Stalowa Wola - Brandwica - Rzeczyca Długa - Rzeczyca Okrągła - Dąbrowa Rzeczycka - Lipa - Gielnia - Lipa - Gielnia - Lipa - Gielnia - Lipa - Zaklików - Łysaków - Dąbrowa - Antoniówka - Zaklików - Zdziechowice Drugie - Zdziechowice Pierwsze
- Stalowa Wola - Brandwica - Rzeczyca Długa - Rzeczyca Okrągła - Dąbrowa Rzeczycka - Lipa - Gielnia - Lipa - Gielnia - Lipa - Gielnia - Lipa - Zaklików - Irena - Zaklików - Zdziechowice Drugie - Zdziechowice Pierwsze
- Stalowa Wola - Brandwica - Rzeczyca Długa - Rzeczyca Okrągła - Dąbrowa Rzeczycka - Lipa - Zaklików - Zdziechowice Drugie - Zdziechowice Pierwsze