Rozkład jazdy PKS w Stalowej Woli S.A. na trasie Stalowa Wola - Łazory
- Stalowa Wola - Nisko - Racławice - Zarzecze - Wólka Tanewska - Ulanów - Wólka Tanewska - Żabie - Dąbrówka - Kurzyna Mała - Kurzyna Średnia - Kurzyna Mała - Dąbrowica - Kurzyna Mała - Kurzyna Wielka - Stary Żuk - Gózd - Huta Krzeszowska - Stara Huta - Nowa Huta - Huta Krzeszowska - Derylaki - Harasiuki - Harasiuki - Harasiuki - Łazory
- Stalowa Wola - Nisko - Racławice - Zarzecze - Wólka Tanewska - Żabie - Dąbrówka - Kurzyna Mała - Kurzyna Średnia - Kurzyna Mała - Dąbrowica - Kurzyna Mała - Kurzyna Wielka - Stary Żuk - Gózd - Huta Krzeszowska - Stara Huta - Nowa Huta - Huta Krzeszowska - Derylaki - Harasiuki - Harasiuki - Harasiuki - Łazory