Rozkład jazdy PKS w Stalowej Woli S.A. na trasie Podolszynka Plebańska - Stalowa Wola
- Podolszynka Plebańska - Podolszynka Ordynacka - Krzeszów - Kamionka-Kolonia - Kamionka Dolna - Bieliny - Bukowina - Bieliny - Wólka Bielińska - Bieliniec - Ulanów - Wólka Tanewska - Zarzecze - Racławice - Nisko - Stalowa Wola