Rozkład jazdy PKS w Stalowej Woli S.A. na trasie Jata - Stalowa Wola
- Jata - Pogorzałka - Cholewiana Góra - Jeżowe - Kończyce - Nowosielec - Nisko - Stalowa Wola
- Jata - Sójkowa - Cisów Las - Korabina - Bojanów - Stany - Przyszów - Ruda - Stalowa Wola
- Jata - Jeżowe - Kończyce - Nowosielec - Nisko - Stalowa Wola