Rozkład jazdy PKS w Stalowej Woli S.A. na trasie Huta Krzeszowska - Stalowa Wola
- Huta Krzeszowska - Gózd - Stary Żuk - Kurzyna Wielka - Kurzyna Mała - Kurzyna Średnia - Kurzyna Mała - Dąbrówka - Żabie - Wólka Tanewska - Zarzecze - Racławice - Nisko - Stalowa Wola
- Huta Krzeszowska - Gózd - Stary Żuk - Kurzyna Wielka - Kurzyna Mała - Kurzyna Średnia - Kurzyna Mała - Dąbrówka - Żabie - Wólka Tanewska - Ulanów - Wólka Tanewska - Zarzecze - Racławice - Nisko - Stalowa Wola