Rozkład jazdy PKS w Stalowej Woli S.A. na trasie Gwoździec - Stalowa Wola
- Gwoździec - Cisów Las - Korabina - Bojanów - Stany - Przyszów - Ruda - Burdze - Stalowa Wola
- Gwoździec - Stary Nart - Nowy Nart - Cholewiana Góra - Jeżowe - Nowosielec - Nisko - Stalowa Wola
- Gwoździec - Cisów Las - Korabina - Bojanów - Stany - Przyszów - Ruda - Burdze - Stalowa Wola