Rozkład jazdy PKS w Stalowej Woli S.A. na trasie Dąbrowica - Stalowa Wola
- Dąbrowica - Glinianka - Wólka Bielińska - Bieliniec - Ulanów - Wólka Tanewska - Huta Deręgowska - Zarzecze - Racławice - Nisko - Stalowa Wola
- Dąbrowica - Kurzyna Mała - Kurzyna Średnia - Kurzyna Mała - Dąbrówka - Żabie - Wólka Tanewska - Ulanów - Przędzel - Nowa Wieś - Wolina - Racławice - Nisko - Stalowa Wola
- Dąbrowica - Kurzyna Mała - Kurzyna Średnia - Kurzyna Mała - Dąbrówka - Borki - Dąbrówka - Żabie - Wólka Tanewska - Ulanów - Przędzel - Nowa Wieś - Wolina - Racławice - Nisko - Stalowa Wola