Rozkład jazdy PKS w Stalowej Woli S.A. na trasie Bojanów - Stalowa Wola
- Bojanów - Korabina - Cisów Las - Gwoździec - Cisów Las - Korabina - Bojanów - Laski - Bojanów - Stany - Przyszów - Burdze - Stalowa Wola
- Bojanów - Korabina - Cisów Las - Korabina - Bojanów - Laski - Stany - Kołodzieje - Maziarnia - Kołodzieje - Stany - Przyszów - Ruda - Burdze - Stalowa Wola
- Bojanów - Laski - Bojanów - Stany - Kołodzieje - Maziarnia - Nisko - Stalowa Wola