Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Wargowo - Słupsk
- Wargowo - Wargówko - Dąbrówno - Grąbkowo - Łupawa - Malczkowo - Malczkówko - Wieliszewo - Nowa Dąbrowa - Stara Dąbrowa - Domaradz - Mianowice - Sąborze - Wielogłowy - Redzikowo - Słupsk
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies