Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Warcino - Słupsk
- Warcino - Kępice - Obłęże - Barcino - Zagórki - Kuleszewo - Kończewo - Sierakowo Słupskie - Łosino - Kobylnica - Słupsk
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies