Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Ustka - Rowy
- Ustka - Przewłoka - Dalimierz Przewłocki - Wytowno - Machowinko - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Dębina - Rowy
- Ustka - Przewłoka - Zapadłe - Przewłoka - Dalimierz Przewłocki - Wytowno - Machowinko - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Dębina - Rowy
- Ustka - Przewłoka - Dalimierz Przewłocki - Wytowno - Machowinko - Poddąbie - Machowinko - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Dębina - Rowy