Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Słupsk - Wicko
- Słupsk - Redzikowo - Wielogłowy - Sąborze - Mianowice - Zagórzyca - Karzniczka - Damnica - Damno - Bobrowniki - Łojewo - Wielka Wieś - Klęcino - Główczyce - Warblino - Szczypkowice - Michałowo - Stowięcino - Gorzyno - Stowięcino - Podole Wielkie - Dargoleza - Pobłocie - Cecenowo - Poraj - Wicko