Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Słupsk - Potęgowo
- Słupsk - Siemianice - Jezierzyce - Rogawica - Kukowo - Rogawica - Bięcino - Mrówczyno - Świecichowo - Wiatrowo - Damno - Bobrowniki - Wiszno - Dąbrówka - Grapiczki - Grapice - Głuszynko - Potęgowo
- Słupsk - Redzikowo - Wielogłowy - Sąborze - Mianowice - Domaradz - Stara Dąbrowa - Nowa Dąbrowa - Wieliszewo - Malczkówko - Malczkowo - Łupawa - Grąbkowo - Dąbrówno - Grąbkowo - Darżyno - Potęgowo
- Słupsk - Redzikowo - Wielogłowy - Sąborze - Mianowice - Domaradz - Stara Dąbrowa - Nowa Dąbrowa - Rębowo - Żochowo - Poganice - Darżyno - Potęgowo
- Słupsk - Siemianice - Jezierzyce - Rogawica - Kukowo - Rogawica - Bięcino - Mrówczyno - Świecichowo - Wiatrowo - Damno - Bobrowniki - Wiszno - Dąbrówka - Grapiczki - Grapice - Głuszynko - Potęgowo