Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Słupsk - Łeba
- Słupsk - Siemianice - Swochowo - Lubuczewo - Wrzeście - Wiklino - Żoruchowo - Żelkowo - Choćmirowo - Choćmirówko - Będziechowo - Rumsko - Klęcinko - Główczyce - Święcino - Wykosowo - Rzuszcze - Pobłocie - Cecenowo - Poraj - Wicko - Steknica - Łeba