Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Słupsk - Kczewo
- Słupsk - Kobylnica - Bolesławice - Reblinko - Reblino - Runowo Sławieńskie - Słonowice - Słonowiczki - Wrząca - Ściegnica - Bzowo - Kczewo
- Słupsk - Kobylnica - Bolesławice - Reblinko - Reblino - Runowo Sławieńskie - Dobrzęcino - Słonowice - Słonowiczki - Wrząca - Ściegnica - Bzowo - Kczewo