Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Sławno - Słupsk
- Sławno - Warszkowo - Warszkówko - Tychowo - Bzowo - Kczewo - Bzowo - Ściegnica - Wrząca - Słonowiczki - Słonowice - Runowo Sławieńskie - Reblino - Reblinko - Bolesławice - Kobylnica - Słupsk
- Sławno - Sławsko - Tokary - Staniewice - Tyn - Kłośnik - Postomino - Kłośnik - Pieńkówko - Tyn - Pieszcz - Pałowo - Pałówko - Miedzno - Sycewice - Reblino - Reblinko - Bolesławice - Kobylnica - Słupsk
- Sławno - Sławsko - Tokary - Staniewice - Tyn - Kłośnik - Postomino - Kłośnik - Tyn - Pieszcz - Pałowo - Pałówko - Miedzno - Sycewice - Reblino - Reblinko - Bolesławice - Kobylnica - Słupsk