Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Rowy - Ustka
- Rowy - Dębina - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Machowinko - Wytowno - Dalimierz Przewłocki - Przewłoka - Ustka
- Rowy - Dębina - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Machowinko - Poddąbie - Machowinko - Wytowno - Dalimierz Przewłocki - Przewłoka - Ustka
- Rowy - Dębina - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Machowinko - Poddąbie - Machowinko - Wytowno - Dalimierz Przewłocki - Przewłoka - Ustka
- Rowy - Dębina - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Machowinko - Wytowno - Dalimierz Przewłocki - Przewłoka - Zapadłe - Przewłoka - Ustka