Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Rowy - Słupsk
- Rowy - Dębina - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Machowinko - Wytowno - Redwanki - Machowino - Bydlino - Włynkowo - Włynkówko - Słupsk
- Rowy - Dębina - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Machowinko - Wytowno - Redwanki - Machowino - Bydlino - Włynkówko - Słupsk
- Rowy - Dębina - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Machowinko - Wytowno - Redwanki - Machowino - Bydlino - Włynkowo - Włynkówko - Słupsk
- Rowy - Dębina - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Machowinko - Poddąbie - Machowinko - Wytowno - Redwanki - Machowino - Bydlino - Włynkówko - Słupsk
- Rowy - Dębina - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Machowinko - Poddąbie - Machowinko - Wytowno - Redwanki - Machowino - Bydlino - Włynkowo - Włynkówko - Słupsk
- Rowy - Dębina - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Machowinko - Wytowno - Redwanki - Machowino - Bydlino - Włynkówko - Słupsk
- Rowy - Dębina - Bałamątek - Objazda - Gąbino - Radoszkowo - Karzcino - Lubuczewo - Swochowo - Siemianice - Słupsk