Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Łeba - Słupsk
- Łeba - Steknica - Wicko - Poraj - Cecenowo - Pobłocie - Rzuszcze - Wykosowo - Święcino - Główczyce - Klęcinko - Rumsko - Będziechowo - Choćmirówko - Choćmirowo - Żelkowo - Żoruchowo - Wiklino - Wrzeście - Lubuczewo - Swochowo - Siemianice - Słupsk