Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Kluki - Ustka
- Kluki - Łokciowe - Smołdziński Las - Czołpino - Smołdziński Las - Smołdzino - Człuchy - Gardna Wielka - Gardna Mała - Retowo - Czysta - Komnino - Gąbino - Objazda - Bałamątek - Dębina - Rowy - Dębina - Bałamątek - Objazda - Bałamątek - Machowinko - Poddąbie - Machowinko - Wytowno - Dalimierz Przewłocki - Przewłoka - Ustka