Rozkład jazdy PKS w Słupsku S.A. na trasie Jarosławiec - Ustka
- Jarosławiec - Jezierzany - Łącko - Korlino - Królewo - Marszewo - Postomino - Zaleskie - Golęcino - Duninowo - Lędowo - Wodnica - Ustka
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies