Rozkład jazdy PKS w Rzeszowie S.A. na trasie Terliczka - Zabratówka
- Terliczka - Łąka - Trzebownisko - Rzeszów - Chmielnik - Błędowa Tyczyńska - Zabratówka
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies