Rozkład jazdy PKS w Rzeszowie S.A. na trasie Rzeszów - Zabratówka
- Rzeszów - Chmielnik - Błędowa Tyczyńska - Zabratówka
- Rzeszów - Chmielnik - Wola Rafałowska - Błędowa Tyczyńska - Zabratówka
- Rzeszów - Tyczyn - Kielnarowa - Chmielnik - Błędowa Tyczyńska - Zabratówka
- Rzeszów - Chmielnik - Wola Rafałowska - Chmielnik - Błędowa Tyczyńska - Zabratówka