Rozkład jazdy PKS w Rzeszowie S.A. na trasie Rzeszów - Medynia Głogowska
- Rzeszów - Trzebownisko - Nowa Wieś - Jasionka - Stobierna - Pogwizdów - Medynia Głogowska
- Rzeszów - Trzebownisko - Nowa Wieś - Jasionka - Wólka Podleśna - Pogwizdów - Medynia Łańcucka - Medynia Głogowska
- Rzeszów - Trzebownisko - Nowa Wieś - Jasionka - Stobierna - Pogwizdów - Medynia Głogowska
- Rzeszów - Trzebownisko - Nowa Wieś - Jasionka - Stobierna - Jasionka - Wólka Podleśna - Pogwizdów - Medynia Łańcucka - Medynia Głogowska
- Rzeszów - Trzebownisko - Nowa Wieś - Jasionka - Wólka Podleśna - Pogwizdów - Medynia Łańcucka - Medynia Głogowska
- Rzeszów - Trzebownisko - Nowa Wieś - Jasionka - Tajęcina - Jasionka - Wólka Podleśna - Pogwizdów - Medynia Łańcucka - Medynia Głogowska
- Rzeszów - Trzebownisko - Nowa Wieś - Jasionka - Wólka Podleśna - Pogwizdów - Medynia Łańcucka - Medynia Głogowska
- Rzeszów - Trzebownisko - Nowa Wieś - Jasionka - Wólka Podleśna - Pogwizdów - Medynia Łańcucka - Medynia Głogowska - Zalesie - Medynia Głogowska