Rozkład jazdy PKS w Rzeszowie S.A. na trasie Rzeszów - Łowisko
- Rzeszów - Trzebownisko - Nowa Wieś - Jasionka - Stobierna - Nienadówka - Trzebuska - Sokołów Małopolski - Wólka Sokołowska - Górno - Łowisko
- Rzeszów - Trzebownisko - Nowa Wieś - Jasionka - Stobierna - Nienadówka - Trzebuska - Sokołów Małopolski - Wólka Sokołowska - Górno - Łowisko