Rozkład jazdy PKS w Rzeszowie S.A. na trasie Rzeszów - Gwoźnica Górna
- Rzeszów - Boguchwała - Lutoryż - Zarzecze - Babica - Wyżne - Połomia - Baryczka - Małówka - Niebylec - Konieczkowa - Gwoźnica Dolna - Gwoźnica Górna
- Rzeszów - Boguchwała - Lutoryż - Zarzecze - Babica - Wyżne - Połomia - Baryczka - Małówka - Niebylec - Konieczkowa - Gwoźnica Dolna - Gwoźnica Górna