Rozkład jazdy PKS w Rzeszowie S.A. na trasie Lecka - Rzeszów
- Lecka - Białka - Błażowa Górna - Błażowa - Błażowa Dolna - Nowy Borek - Borek Stary - Kielnarowa - Tyczyn - Rzeszów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies