Rozkład jazdy PKS w Rzeszowie S.A. na trasie Jawornik - Rzeszów
- Jawornik - Niebylec - Małówka - Baryczka - Połomia - Wyżne - Babica - Zarzecze - Lutoryż - Boguchwała - Rzeszów
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies