Rozkład jazdy PKS w Rzeszowie S.A. na trasie Gwoźnica Górna - Rzeszów
- Gwoźnica Górna - Gwoźnica Dolna - Konieczkowa - Niebylec - Małówka - Baryczka - Połomia - Wyżne - Babica - Zarzecze - Lutoryż - Boguchwała - Rzeszów
- Gwoźnica Górna - Gwoźnica Dolna - Konieczkowa - Niebylec - Małówka - Baryczka - Połomia - Wyżne - Babica - Zarzecze - Lutoryż - Boguchwała - Rzeszów