Rozkład jazdy PKS w Raciborzu Sp.z o.o. na trasie Wodzisław Śląski - Jastrzębie-Zdrój
- Wodzisław Śląski - Czyżowice - Gorzyce - Gorzyczki - Łaziska - Godów - Gołkowice - Skrbeńsko - Gołkowice - Jastrzębie-Zdrój
- Wodzisław Śląski - Czyżowice - Gorzyce - Gorzyczki - Łaziska - Godów - Gołkowice - Jastrzębie-Zdrój