Rozkład jazdy PKS w Raciborzu Sp.z o.o. na trasie Racibórz - Wodzisław Śląski
- Racibórz - Lubomia - Grabówka - Syrynia - Wodzisław Śląski
- Racibórz - Lubomia - Grabówka - Syrynia - Wodzisław Śląski
- Racibórz - Lubomia - Grabówka - Syrynia - Nieboczowy - Bluszczów - Rogów - Czyżowice - Wodzisław Śląski
- Racibórz - Lubomia - Grabówka - Syrynia - Wodzisław Śląski