Rozkład jazdy PKS w Raciborzu Sp.z o.o. na trasie Racibórz - Łany
- Racibórz - Rudnik - Czerwięcice - Brzeźnica - Ligota Książęca - Łubowice - Grzegorzowice - Sławików - Miejsce Odrzańskie - Błażejowice - Łany
- Racibórz - Rudnik - Czerwięcice - Brzeźnica - Ligota Książęca - Łubowice - Grzegorzowice - Sławików - Lasaki - Sławików - Miejsce Odrzańskie - Błażejowice - Łany
- Racibórz - Rudnik - Czerwięcice - Brzeźnica - Ligota Książęca - Łubowice - Grzegorzowice - Sławików - Miejsce Odrzańskie - Błażejowice - Łany
- Racibórz - Rudnik - Czerwięcice - Brzeźnica - Ligota Książęca - Łubowice - Grzegorzowice - Sławików - Lasaki - Sławików - Miejsce Odrzańskie - Błażejowice - Łany