Rozkład jazdy PKS w Raciborzu Sp.z o.o. na trasie Racibórz - Grzędzin
- Racibórz - Rudnik - Czerwięcice - Szonowice - Ponięcice - Szonowice - Modzurów - Jastrzębie - Łaniec - Wronin - Dzielawy - Grzędzin
- Racibórz - Rudnik - Czerwięcice - Szonowice - Ponięcice - Szonowice - Modzurów - Jastrzębie - Łaniec - Wronin - Dzielawy - Grzędzin
- Racibórz - Rudnik - Czerwięcice - Szonowice - Ponięcice - Szonowice - Modzurów - Jastrzębie - Łaniec - Wronin - Dzielawy - Grzędzin