Rozkład jazdy PKS w Raciborzu Sp.z o.o. na trasie Grzędzin - Racibórz
- Grzędzin - Dzielawy - Wronin - Łaniec - Jastrzębie - Modzurów - Szonowice - Ponięcice - Szonowice - Czerwięcice - Rudnik - Racibórz
- Grzędzin - Dzielawy - Wronin - Łaniec - Jastrzębie - Modzurów - Szonowice - Ponięcice - Szonowice - Czerwięcice - Rudnik - Racibórz
- Grzędzin - Dzielawy - Wronin - Łaniec - Jastrzębie - Modzurów - Dolędzin - Modzurów - Szonowice - Czerwięcice - Rudnik - Racibórz