Rozkład jazdy PKS w Przemyślu Sp. z o.o. na trasie Przemyśl - Fredropol
- Przemyśl - Hermanowice - Kupiatycze - Darowice - Kupiatycze - Młodowice - Fredropol
- Przemyśl - Hermanowice - Kupiatycze - Darowice - Kupiatycze - Młodowice - Kupiatycze - Młodowice - Fredropol
- Przemyśl - Hermanowice - Kupiatycze - Darowice - Kupiatycze - Młodowice - Kupiatycze - Młodowice - Fredropol
- Przemyśl - Hermanowice - Kupiatycze - Młodowice - Fredropol