Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Śrem - Błażejewo
- Śrem - Sosnowiec - Pysząca - Olsza - Chrząstowo - Zawory - Konarzyce - Konarskie - Kiełczyn - Książ Wielkopolski - Brzóstownia - Włościejewki - Mchy - Włościejewice - Błażejewo
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies