Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Poznań - Śrem
- Poznań - Luboń - Łęczyca - Puszczykowo - Mosina - Żabinko - Żabno - Sulejewo - Brodnica - Grabianowo - Pucołowo - Manieczki - Szymanowo - Psarskie - Śrem
- Poznań - Luboń - Łęczyca - Puszczykowo - Mosina - Żabinko - Żabno - Grzybno - Żabno - Sulejewo - Brodnica - Przylepki - Boreczek - Manieczki - Szymanowo - Psarskie - Śrem
- Poznań - Gądki - Czmoń - Czmoniec - Orkowo - Niesłabin - Zbrudzewo - Śrem
- Poznań - Gądki - Skrzynki - Kórnik - Bnin - Konarskie - Radzewo - Trzykolne Młyny - Czmoniec - Orkowo - Niesłabin - Zbrudzewo - Śrem
- Poznań - Gądki - Czmoń - Czmoniec - Orkowo - Niesłabin - Zbrudzewo - Śrem
- Poznań - Czapury - Wiórek - Sasinowo - Rogalinek - Rogalin - Świątniki - Radzewice - Trzykolne Młyny - Czmoniec - Orkowo - Niesłabin - Zbrudzewo - Śrem
- Poznań - Gądki - Skrzynki - Kórnik - Bnin - Czmoń - Czmoniec - Orkowo - Niesłabin - Zbrudzewo - Śrem
- Poznań - Gądki - Kórnik - Bnin - Czmoń - Czmoniec - Orkowo - Niesłabin - Zbrudzewo - Śrem
- Poznań - Luboń - Łęczyca - Puszczykowo - Rogalinek - Rogalin - Świątniki - Radzewice - Trzykolne Młyny - Czmoniec - Orkowo - Niesłabin - Zbrudzewo - Śrem