Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Poznań - Sieraków
- Poznań - Przeźmierowo - Swadzim - Sady - Tarnowo Podgórne - Rumianek - Gaj Wielki - Młodasko - Witkowice - Bytyń - Ludowo - Sękowo - Podrzewie - Chełmno - Pniewy - Karolewice - Lubosz - Daleszynek - Wituchowo - Orzeszkowo - Kwilcz - Upartowo - Lutomek - Przemyśl - Grobia - Sieraków
- Poznań - Przeźmierowo - Swadzim - Sady - Tarnowo Podgórne - Rumianek - Gaj Wielki - Młodasko - Witkowice - Bytyń - Ludowo - Sękowo - Podrzewie - Duszniki - Chełmno - Pniewy - Karolewice - Lubosz - Niemierzewo - Mościejewo - Lutomek - Lutom - Sieraków