Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Grodzisk Wielkopolski - Poznań
- Grodzisk Wielkopolski - Ptaszkowo - Kotowo - Granowo - Separowo - Kąkolewo - Modrze - Strykowo - Twardowo - Stęszew - Dębienko - Trzebaw - Rosnówko - Szreniawa - Komorniki - Poznań
- Grodzisk Wielkopolski - Ptaszkowo - Kotowo - Granowo - Separowo - Kąkolewo - Strykowo - Modrze - Wronczyn - Będlewo - Witobel - Zamysłowo - Stęszew - Dębienko - Trzebaw - Rosnówko - Szreniawa - Komorniki - Poznań