Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Grodzisk Wielkopolski - Nowy Tomyśl
- Grodzisk Wielkopolski - Rojewo - Kąkolewo - Albertowsko - Boruja Nowa - Boruja Kościelna - Chojniki - Paproć - Nowy Tomyśl
- Grodzisk Wielkopolski - Grąblewo - Słocin - Kurowo - Urbanowo - Troszczyn - Opalenica - Porażyn - Bukowiec - Sątopy - Paproć - Nowy Tomyśl
- Grodzisk Wielkopolski - Kobylniki - Gnin - Wioska - Jabłonna - Wola Jabłońska - Boruja Nowa - Boruja Kościelna - Chojniki - Paproć - Nowy Tomyśl