Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Grodzisk Wielkopolski - Buk
- Grodzisk Wielkopolski - Ptaszkowo - Kotowo - Granowo - Separowo - Bielawy - Januszewice - Słupia - Jeziorki - Skrzynki - Buk
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies