Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Chwałkowo Kościelne - Śrem
- Chwałkowo Kościelne - Kołacin - Sebastianowo - Mchy - Włościejewki - Brzóstownia - Książ Wielkopolski - Kiełczyn - Konarskie - Konarzyce - Zawory - Chrząstowo - Olsza - Pysząca - Sosnowiec - Grzymysław - Śrem
- Chwałkowo Kościelne - Kołacin - Sebastianowo - Mchy - Włościejewki - Brzóstownia - Książ Wielkopolski - Kiełczyn - Konarskie - Konarzyce - Zawory - Chrząstowo - Olsza - Pysząca - Sosnowiec - Grzymysław - Śrem