Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Chraplewo - Grodzisk Wielkopolski
- Chraplewo - Głuponie - Trzcianka - Michorzewo - Rudniki - Opalenica - Troszczyn - Urbanowo - Kurowo - Słocin - Grąblewo - Grodzisk Wielkopolski
Serwis www wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie. W celu uzyskania dodatkowych informacji należy zapoznać się z naszym regulaminem wykorzystywania plików cookies