Rozkład jazdy PKS Poznań S.A. na trasie Buk - Nowy Tomyśl
- Buk - Pawłówko - Wiktorowo - Niegolewo - Turkowo - Krystianowo - Michorzewo - Trzcianka - Michorzewo - Kuślin - Głuponie - Wąsowo - Wytomyśl - Mała Lipka - Lipka Wielka - Chmielinko - Lipka Wielka - Mała Lipka - Wytomyśl - Kozie Laski - Stary Tomyśl - Glinno - Nowy Tomyśl